Programma & Uitslagen

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 2/6/2018
09:15 Brabantia JO10-3 - Sterksel JO10-1 3 - 4
Zondag 3/6/2018
10.00 DOSL 5 - Sterksel 2 1 - 3
14.30 Puspaira 1 - Sterksel 1 0 - 2

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 26/5/2018
11.00 Sterksel JO10-1 - Best Vorruit JO10-2 3 - 2
11.00 Sterksel JO8-1 - FC Cranendonck JO8-1   -  
11.00 Sterksel JO6 - DOSL JO6   -  
Zondag 27/5/2018
12.00 Sterksel 2 - Dommelen 5 2 - 2
14.30 Sterksel 1 - Hulsel 1 4 - 6

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Donderdag 17/5/2018
20.00 Budel 4 - Sterksel 2 1 - 4
Zaterdag 19/5/2018
10.30 DVS JO11-2 - Sterksel JO11-1 2 - 5
10.15 Rood-Wit Veldhoven JO10-2 - Sterksel JO10-1 0 - 12
09.00 Geldrop JO8-4G - Sterksel JO8-1   -  
Zondag 20/5/2018
10.00 RPC 7 - Sterksel 2 3 - 2
14.30 Rood-Wit 67 1 - Sterksel 1 1 - 1

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 12/5/2018
09.45 Budel JO11-2 - Sterksel JO11-1 3 - 8
09.45 Nuenen JO10-3 - Sterksel JO10-1 3 - 1
11.00 Sterksel JO8-1 - RKVVO JO8-5 15 - 0
Zondag 13/5/2018
12.00 Sterksel 2 - De Valk 7 6 - 2
14.30 Sterksel 1 - Tuldania 1 5 - 1

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 5/5/2018
10.30 DVS JO10-3 - Sterksel JO10-1 6 - 3
Zondag 6/5/2018
10.00 Maarheeze 5 - Sterksel 2 2 - 0
14.30 SVSOS 1 - Sterksel 1 0 - 5

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Dinsdag 24/4/2018
18.30 Sterksel JO10-1 - Maarheeze JO10-1 3 - 4
Woensdag 25/4/2018
18.30 ZSC JO11-1 - Sterksel JO11-1 5 - 2
Donderdag 26/4/2018
18.45 SDO 39 1 - Sterksel 1 1 - 0
Zaterdag 28/4/2018
10.30 Sterksel JO11-1 - DOSL JO11-1G 6 - 5
Zondag 29/4/2018
14.30 Sterksel 1 - DVS 1 4 - 1

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 20/4/2018 Locatie Sportpark de Walzaak in Haaren
19.30 Sterksel 35+1 - De Valk 35+1 NGS -  
20.00 Nemelear 35+1 - Sterksel 35+1 NGS -  
20.30 Sterksel 35+1 - Nieuw Woensel 35+1 NGS -  
Vrijdag 20/4/2018 - Locatie Sportpark De Hemelrasten - Sterksel
19.30 Sterksel VR18+1 - DVS VR18+1 AFG -  
20.00 Dommelen VR18+1 - Sterksel VR18+1 AFG -  
20.30 Sterksel VR18+1 - Marvilde VR18+1 AFG -  
Zaterdag 21/4/2018
10.30 Sterksel JO11-1 - RPC JO11-4 12 - 5
11.00 Sterksel JO10-1 - Dommelen JO10-2G 7 - 1
11.15 Brabantia JO8-1 - Sterksel JO8-1 0 - 7
Zondag 22/4/2018
12.00 Brabantia 12 - Sterksel 2 2 - 6
14.30 Terlo 1 - Sterksel 1 0 - 7

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Dinsdag 10/4/2018
19.30 Sterksel 2 - SV Valkenswaard 9 6 - 2
Dondedag 12/4/2018
18.45 Knegselse Boys 1 - Sterksel 1 1 - 3
Vrijdag 13/4/2018 Locatie Sportpark De Bokt - Eindhoven
19.30 Sterksel 35+1 - Nemelaer 35+1 1 - 3
20.00 Nieuw Woensel 45+1 - Sterksel 35+1 3 - 1
20.30 De Valk 35+1 - Sterksel 35+1   -  
Vrijdag 13/4/2018 - Locatie Sportpark De Aalstervelden - Aalst Waalre
19.30 Sterksel VR18+1 - Dommelen VR18+1   -  
20.00 Marvilde VR18+1 - Sterksel VR18+1   -  
20.30 DVS VR18+1 - Sterksel VR18+1 0 - 4
Zaterdag 14/4/2018
10.30 Sterksel JO11-1 - Geldrop JO11-2 8 - 4
11.00 Sterksel JO10-1 - Waalre JO10-2 9 - 5
11.00 Sterksel JO8-1 - FC Cranendonck JO8-1 verplaatst
Zondag 15/4/2018
12.00 RKSV Heeze 8 - Sterksel 2 1 - 1
14.30 Casteren 1 - Sterksel 1 1 - 4

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 7/4/2018
11.15 ZSC JO11-1 - Sterksel JO11-1 11/4 -  
10.15 Unitas 59 JO10-4 - Sterksel JO10-1 3 - 7
Zondag 8/4/2018
14.30 Sterksel 1 - Netersel 1 4 - 1
12.00 Sterksel 2 - Valkenswaard 9 10/4 -  

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 31/3/2018
10.30 Sterksel JO11-1 - Braakhuizen JO11-2 7 - 3
Zondag 1/4/2018
14.30 DOSKO ´32 1 - Sterksel 1 2 - 0

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 23/3/2018 - Locatie het Valkensnest in Valkenswaard
19.30 Sterksel 35+1 - De Valk 35+1 2 - 5
20.00 Nemelaer 35+1 - Sterksel 35+1 3 - 1
20.30 Sterksel 35+1 - Nieuw Woensel 45+1 0 - 1
Vrijdag 23/3/2018 - Locatie het Sportpark Jongelingsveld in Veldhoven
19.30 Sterksel VR18+1 - Marvilde VR18+1 0 - 1
20.00 Dommelen VR18+1 - Sterksel VR18+1 4 - 0
20.30 Sterksel VR18+1 - DVS VR18+1 2 - 1
Zaterdag 24/3/2018
11.00 Sterksel JO10-1 - Braakhuizen JO10-1 9 - 2
11.00 Sterksel JO8-1 - Geldrop JO8-4G 10 - 1
10.30 Sterksel JO7-1 - Unitas ´59 JO7-3   -  
Zondag 25/3/2018
12.00 Sterksel 2 - Budel 4 5 - 4
14.30 Sterksel 1 - vv DEES 1 3 - 2

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 17/3/2018
10.30 De Valk JO11-4G - Sterksel JO11-1 AFG -  
09.15 Brabantia JO10-3 - Sterksel JO10-1 AFG -  
09.00 RKVVO JO8-5 - Sterksel JO8-1 AFG -  
10.30 Sterksel JO7-1 - Oirschot V. JO7-2 AFG -  
Zondag 18/3/2018
10.00 DOSL 5 - Sterksel 2 AFG -  
14.30 SDO 39 1 - Sterksel 1 AFG -  

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 9/3/2018
19.30 De Valk 35+1 - Sterksel 35+1 2 - 0
20.00 Sterksel 35+1 - Nemelaer 35+1 0 - 1
20.30 Nieuw Woensel 45+1 - Sterksel 35+1 1 - 4
19.30 DVS VR18+1 - Sterksel VR18+1 0 - 2
20.00 Sterksel VR18+1 - Dommelen VR18+1 1 - 1
20.30 Marvilde VR18+1 - Sterksel VR18+1 2 - 0
Zaterdag 10/3/2018
10.30 Sterksel JO11-1 - RKSV HeezeJO11-2 1 - 5
09.30 Sterksel JO10-1 - RPC JO10-3 7 - 2
11.00 Sterksel JO8-1 - Brabantia JO8-5 10 - 1
09.00 Unitas ´59 JO7-3 - Sterksel JO7-1   -  
Zondag 11/3/2018
12.00 Sterksel 2 - Rood-Wit ´67 3 4 - 2
14.30 Sterksel 1 - Waalre 1 2 - 4

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 3/3/2018
10.30 DVS JO10-1 - Sterksel JO10-1 AFG -  
10.30 FC Cranendonck JO8-1 - Sterksel JO8-1 AFG -  
10.30 Sterksel JO7-1 - DBS JO7-3 AFG -  
Zondag 4/3/2018
10.00 Maarheeze 5 - Sterksel2 AFG -  
14.30 SVSOS 1 - Sterksel 1 AFG -  

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 24/2/2018
11.00 Sterksel JO10-1 - Maarheeze JO10-1 AFG -  
10.30 Sterksel JO11-1 - DOSL JO11-1G AFG -  
Zondag 25/2/2018
12.00 Sterksel 2 - Woenselse Boys 9 AFG -  
14.30 Sterksel 1 - DVS 1 AFG -  

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zondag 18/2/2018
12.00 Dommelen 5 - Sterksel 2 0 - 3
14.30 Hulsel 1 - Sterksel 1 1 - 4

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zondag 4/2/2018
10.00 sv Budel 4 - Sterksel 2 AFG -  
14.30 Knegselse Boys 1 - Sterksel 1 AFG -  

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zondag 28/1/2018
14.30 Sterksel 1 - RKVV Casteren 1 2 - 1

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 16/12/2017
11.00 Sterksel JO8-1 - DOSL JO8-3M 17 - 0
11.00 Sterksel JO10-1 - RPC JO10-3 6 - 4
10.30 Sterksel JO11-1 - EMK JO11-3 5 - 3
Zondag 17/11/2017
10.00 Budel 4 - Sterksel 2 AFG -  
13.30 Onderlinge wedstrijd - Sterksel JO8 - JO10 - JO11 6 - 2
14.15 Sterksel 1 - Rood Wit 67 1 4 - 0

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 9/12/2017
11.00 Sterksel JO8-1 - Bladella JO8-3 AFG -  
11.00 Sterksel JO10-1 - RPC JO10-3 AFG -  
10.30 Sterksel JO11-1 - SV Valkenswaard JO11-4 AFG -  
Zondag 10/12/2017
12.00 Dommelen 5 - Sterksel 2 AFG -  
14.15 vv Hulsel 1 - Sterksel 1 AFG -  

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 2/12/2017
09.15 RKSV Heeze JO8-3 - Sterksel JO8-1 2 - 5
09.15 Brabantia JO10-4 - Sterksel JO10-1 1 - 2
10.30 Tongelre JO11-2 - Sterksel JO11-1 4 - 6
Zondag 3/12/2017
12.00 Sterksel 2 - RPC 7 10 - 0
14.30 Sterksel 1 - Terlo 1 2 - 0

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 25/11/2017
11.00 Sterksel JO8-1 - Terlo JO8-1G 5 - 1
11.00 Sterksel JO10-1 - Wilhelmina Boys JO10-1 6 - 0
10.30 Sterksel JO11-1 - RPC JO11-3 2 - 5
Zondag 26/11/2017
10.00 Budel 4 - Sterksel 2 AFG -  
14.00 Tuldania 1 - Sterksel 1 1 - 1

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 18/11/2017
10.00 Maarheeze JO8-1 - Sterksel JO8-1 2 - 11
09.45 Nuenen JO10-2 - Sterksel JO10-1 2 - 1
11.00 RoodWit 67 JO11-1G - Sterksel JO11-1 2 - 7
Zondag 19/11/2017
12.00 Sterksel 2 - Brabantia 12 5 - 0
14.30 Sterksel 1 - DOSKO ´32 1 0 - 2

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 10/11/2017 sportpark  in Best
19.50 Marvilde VR18+1 - SterkselVR-18+1 0 - 0
20.10 Sterksel VR-18+1 - DVS VR18+1 - - -
20.30 Sterksel VR18+1 - ASV 33 VR-18+1 1 - 0
20.50 Sterksel VR18+1 -  Wilhelmina BoysVR-18+1 1 - 0
Zaterdag  11/11/2017
11.00 Sterksel JO8-1 - FC Cranendonck JO8-1 10 - 0
11.00 Sterksel JO10-1 - Brabantia JO10-3 8 - 2
10.30 Sterksel JO11-1 - SV Budel JO11-4 7 - 0
Zondag  12/11/2017
10.00 De Valk 7 - Sterksel 2 2 - 1

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zondag  4/11/2017
10.00 Steensel/Knegsel  JO8-1 - Sterksel JO8-1 0 - 9
11.00 RKDSV/EDN56 JO10-1 - Sterksel JO10-1 4 - 3
10.45 FC Cranendonck JO11-3 - Sterksel JO11-1 0 - 11
Zondag  5/11/2017
10.30 Rood Wit 67 3 - Sterksel 2 1 - 4
14.30 Waalre 1 - Sterksel 1 1 - 4

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 27/10/2017 sportpark t Heike in Dommelen
19.30 Sterksel 35+ 1 - De Valk 35+ 1 1 - 2
20.00 Dommelen 35+1 - Sterksel 35+ 1 0 - 4
20.30 Sterksel 35+ 1 -  Nieuw Woensel 35+ 1 1 - 2
Vrijdag 27/10/2017 sportpark De Hemelrasten in Sterksel
19.30 Sterksel VR18+1 - MarvildeVR-18+1 3 - 0
19.50 DVS VR-18+1 - Sterksel VR18+1 0 - 5
20.10 Sterksel VR18+1 - ASV 33 VR-18+1 0 - 1
20.30 Wilhelmina Boys VR18+1 - Sterksel VR-18+1 0 - 3
Zaterdag  28/10/2017
09.00 Sterksel JO7-1 - Oirschot vooruit JO7-1   -  
09.20 Sterksel JO7-1 - Valkenswaard JO7-2   -  
09.40 Sterksel JO7-1 - Oirschot vooruit JO7-2   -  
11.00 Sterksel JO8-1 - Dommelen JO8-1G 4 - 4
10.30 Sterksel JO10-1 - Best Vooruit JO10-3 7 - 2
09.00 Sterksel JO11-1 - Woenselse Boys JO11-3 7 - 2
Zondag  29/10/2017
12.00 Sterksel 2 - DOSL 5 4 - 1
14.30 Sterksel 1 - SDO ‘39 1 2 - 1

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zondag  21/10/2017
09.00 UNA JO8-2 - Sterksel JO8-1   -  
Zondag  22/10/2017
14.30 DEES 1 - Sterksel 1 1 - 1

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zondag  14/10/2017
09.15 FC Eindhoven AV JO8-5 - Sterksel JO8-1   -  
10.00 Wodan JO10-2 - Sterksel JO10-1 3 - 3
10.00 Geldrop JO11-3 - Sterksel JO11-1 1 - 3
Zondag  15/10/2017
12.00 Woenselse Boys 9 - Sterksel 2 3 - 1
14.30 DVS 1 - Sterksel 1 0 - 4

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 6/10/2017 sportpark Het Valkennest Valkenswaard
19.30 Sterksel 35+ 1 - Dommelen 35+ 1 3 - 2
20.00 Nieuw Woensel 35+1 - Sterksel 35+ 1 0 - 10
20.30 De Valk 35+ 1 - Sterksel 35+ 1 3 - 2
Vrijdag 6/10/2017 sportpark Naastenbest in Best
19.30 Sterksel VR18+1 - DVS VR-18+1 4 - 0
20.00 ASV 33 VR-18+1 - Sterksel VR18+1 3 - 0
20.30 Marvilde VR18+1 - Sterksel VR-18+1 0 - 3
21.00 Wilhelmina Boys VR18+1 - Sterksel VR-18+1   -  
Zaterdag  7/10/2017
11.00 Sterksel JO8-1 - Bergeijk JO8-1 9 - 3
11.15 Sterksel JO10-1 - Oirschot Vooruit JO10-1 vervallen
Zondag  8/10/2017
12.00 Sterksel 2 - Maarheeze 5 1 - 8
14.30 Sterksel 1 - SVSOS 1 6 - 1

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 29/9/2017 sportpark ‘t Bokt Eindhoven
19.30 Sterksel 35+ 1 - Nieuw Woensel 35+1 0 - 1
20.00 Sterksel 35+ 1 - De Valk 35+ 1 0 - 2
20.30 Dommelen 35+ 1 - Sterksel 35+ 1 6 - 1
Vrijdag 29/9/2017 sportpark de Hut Aarle-Rixtel
19.30 Sterksel VR18+1 - ASV 33 VR-18+1 1 - 1
20.00 Wilhelmina Boys VR18+1 - Sterksel VR18+1 2 - 0
20.30 Sterksel VR-18+1 - Marvilde VR18+1 2 - 2
21.00 DVS VR-18+1 - Sterksel VR-18+1 0 - 6
Zaterdag  30/9/2017
09.00 DBS JO7-5G - Sterksel JO7-2   -  
09.00 SV Valkenswaard JO8-2 - Sterksel JO8-1 6 - 5
11.15 DOSL JO10-2 - Sterksel JO10-1 0 - 10
09.15 RKSV Heeze JO11-3G - Sterksel JO11-1 2 - 7
Zondag  1/10/2017
12.00 SV Valkenswaard 9 - Sterksel 2 3 - 5
14.30 Netersel 1 - Sterksel 1 1 - 3

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 23/9/2017
09.30 Sterksel JO7-2 - Waalre JO7-2 3 - 10
11.00 Sterksel JO8-1 - De Raven JO-1G uitgesteld   -  
11.00 Sterksel JO10-1 - Neuenen JO10-4 8 - 2
10.30 Sterksel JO11-1 - EMK JO11-3 uitgesteld   -  
Zondag 24/9/2017
12.00 Sterksel 2 - RKSV Heeze 8 3 - 3
14.30 Sterksel 1 - Knegeselse Boys 1 2 - 1

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 15/9/2017 sportpark Hemelrasten Sterksel
19.30 De Valk 35+ 1 - Sterksel 35+ 1 1 - 0
20.00 Sterksel 35+ 1 - Dommelen 35+ 1 1 - 2
20.30 Nieuw Woensel 35+1 - Sterksel 35+ 1 2 - 4
Vrijdag 15/9/2017 sportpark Jongelingsveld Veldhoven
19.30 Sterksel VR18+1 - Wilhelmina Boys VR18+1 1 - 0
20.00 Marvilde VR18+1 - Sterksel VR18+1 0 - 4
20.30 Sterksel VR-18+1 - DVS VR-18+1 4 - 0
21.00 ASV 33 VR-18+1 - Sterksel VR-18+1 1 - 2
Zaterdag  16/9/2017
09.00 DBS JO7-7 - Sterksel JO7-2 3 - 7

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 9/9/2017
09.00 SV Valkenswaard JO7-2 - Sterksel JO7-2 0 - 0

Tijd

B E K E R C O M P E T I T I E

Uitslag

Zaterdag 2/9/2017
17.00 TSVV Merlijn 1 - Sterksel 1 7 - 0
Zondag 10/9/2017
14.30 Sterksel 1 - WSJ 1 1 - 0
Zondag 17/9/2017
14.30 Sterksel 1 - De Raven 1 4 - 1