Programma & Uitslagen

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 25/5/2019
11.00 Sterksel JO11-1 - Woenselse Boys JO11-1 3 - 12
10.00 Sterksel JO10-1 - DOSKO JO10-1G 1 - 18
10.30 Sterksel  JO9-1 - SBC JO9-3G 10 - 5
10.30 Sterksel JO7-1 - DOSLS JO7-1 5 - 26
Zondag 26/5/2019
10.30 RoodWit 67  3 - Steerksel 2 3 - 0
14.30 Altweerterheide1 - Sterksel 1 0 - 1

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 17/5/2019 Locatie Sportpark Sportpark de Brug - Borken en Schaft
19.30 BES 35+1 - Sterksel 35+1 3 - 0
20.00 De Valk 35+1 - Sterksel 35+1 4 - 0
20.30 Sterksel 35+1 - Nieuw Woensel 35+1 0 - 2
Zaterdag 18/5/2019
11.00 DOSL JO11-1 - Sterksel JO11-1 12 - 3
10.00 DVS JO10-2 - Sterksel JO10-1 9 - 5
Zondag 19/5/2019
12.00 Sterksel 2 - EFC 10 0 - 7
14.30 Sterksel 1 - Maarheeze 1 0 - 1

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 10/5/2019 Locatie Sportpark Sportpark de Brug - Borken en Schaft
19.30 Waalre VR18+1 - Sterksel VR18+1 0 - 3
20.00 Sterksel VR18+1 - BES VR18+1 0 - 1
20.30 DVS VR18+1 - Sterksel 35+1 1 - 5
Zaterdag 11/5/2019
11.00 Sterksel JO11-1 - UNA JO11-2G 3 - 9
10.00 Sterksel JO10-1 - RKSV Heeze  JO10-2 0 - 16
10.30 Sterksel JO9-1 - De Raven  JO9-1 4 - 4
10.30 Sterksel JO7-1 - SV Unitas 58 JO7-2 6 - 16
Zondag 12/5/2019
14.30 Pusphaira 5 - Sterksel 2 9 - 0
14.30 FC Cranendonk 1 - Sterksel 1 6 - 2

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 4/5/2019
11.15 ST Dees/Vessem JO11-1 - Sterksel JO11-1 4 - 3
09.15 Sterksel JO10-1 - EFC JO10-1 9 - 6
09.15 Brabantia JO9-3 - Sterksel  JO9-1 6 - 1
09.00 Waalre JO7-1 - Sterksel JO7-1   -  
Zondag 5/5/2019
12.00 Sterksel 2 - Steensel 5 0 - 1
14.30 FC Oda1 - Sterksel 1 2 - 2

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Donderdag 25/4/2019
19:00 Neerkandia 1 - Sterksel 1 11 - 1
Zondag 28/4/2019
14.30 RKSVO - Sterksel 1 5 - 0

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Dinsdag 16/4/2019
20:00 RKSV Heeze 10 - Sterksel 2 6 - 2
Donderdag 18/4/2019
20.00 RKMSV - Sterksel 1 6 - 1
Maandag 22/4/2019
14.30 Sterksel 1 - RKSVO 1 0 - 6

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Donderdag 11/4/2019
19.30 Sterksel 1 - Lierop 1 2 - 1
18.30 EFC 10 - Sterksel 2 3 - 0
Vrijdag 12/4/2019 Locatie Sportpark De Hemelrasten - Sterksel
19.30 Sterksel VR18+1 - BES  VR18+1 0 - 0
20.00 DVS  VR18+1 - Sterksel VR18+1 0 - 1
20.30 Sterksel VR18+1 - Waalre 35+1 3 - 0
Vrijdag 12/4/2019 Locatie Sportpark De Bokt  - Eindhoven
19.30 De Valk 35+1 - Sterksel 35+1 3 - 1
20.00 Sterksel 35+1 - Nieuw Woesel 35+1 0 - 2
20.30 BES Valk 35+1 - Sterksel 35+1 1 - 4
Zaterdag 13/4/2019
11.00 Sterksel JO11-1 - RKVVO JO11-2 1 - 6
10.00 Sterksel JO10-1 - Budel JO10-1 11 - 8
10.30 Sterksel JO9-1 - Riethoven  JO9-1G 4 - 3
10.30 Sterksel JO7-1 - Tongelre JO7-1 15 - 3
Zondag 14/4/2019
10.00 UNA 8 - Sterksel 2 13 - 0
14.30 DESM 1 - Sterksel 1 6 - 1

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 6/4/2019
10:30 EFC JO11-1G - Sterksel JO11-1 10 - 2
11:00 Rood-Wit 67 JO10-1G - Sterksel JO10-1 7 - 5
09:00 Dommelen JO9-2 - Sterksel JO9-2 3 - 0
10:00 UNA JO7-2 - Sterksel JO7-1   -  
Zondag 7/4/2019
12.00 Sterksel 2 - BES 2 1 - 3
14.30 Sterksel 1 - RKMSV 1 0 - 5

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 30/3/2019
11:00 Sterksel JO11-1 - ZSC JO11-1 5 - 3
11:00 Knegselse Boys JO10-1 - Sterksel JO10-1 15 - 1
10:30 DBS JO7-3 - Sterksel JO7-1   -  
Zondag 31/3/2019
12.00 Sterksel 2 - DOSL 7 3 - 0
14.30 Sterksel 1 - DESM 1 0 - 2

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 22/3/2019 Locatie Sportpark Hoeveland - Waalre
19.30 DVS VR18+1 - Sterksel  VR18+1 3 - 0
20.00 Sterksel  VR18+1 - Waalre VR18+1 2 - 0
20.30 BES VR18+1 - Sterksel 35+1 0 - 0
Vrijdag 22/3/2019 Locatie Sportpark Het Valkennest  - Valkenswaard
19.30 Sterksel 35+1 - Nieuw Woensel 35+1 AFG -  
20.00 Sterksel 35+1 - BES 35+1 AFG -  
20.30 De Valk 35+1 - Sterksel 35+1 AFG -  
Zaterdag 16/3/2019
11.00 Sterksel JO11-1 - RoodWit V JO11-1 2 - 5
10.00 Sterksel JO10-1 - DBS JO10-5 5 - 10
10.30 Sterksel JO9-1 - RKSV Heeze  JO9-2   -  
10.30 Sterksel JO7-1 - DBS JO7-4   -  
Zondag 17/3/2019
10.00 Sterksel 2 - Budel 7 4 - 2
14.30 ONDO 1 - Sterksel 1 15 - 1

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 15/3/2019 Locatie Sportpark Heikant - Veldhoven
19.30 Waalre VR18+1 - Sterksel VR18+1 2 - 0
20.00 Sterksel  VR18+1 - DVS VR18+1 1 - 0
20.30 BES VR18+1 - Sterksel VR18+1 1 - 0
Vrijdag 15/3/2019 Locatie Sportpark Hemelrasten - Sterksel
19.30 Sterksel 35+1 - BES 35+1 AFG -  
20.00 Nieuw Woensel 35+1 - Sterksel 35+1 AFG -  
20.30 Sterksel 35+1 - De Valk 35+1 AFG -  
Zaterdag 16/3/2019
10.30 Riethoven JO11-1G - Sterksel JO11-1 AFG -  
11.00 Knegselse Boys JO10-1G   Sterksel JO10-1 AFG -  
10.30 DBS JO7-3 - Sterksel JO7-1 AFG -  
Zondag 17/3/2019
10.00 RKSV Heeze 10 - Sterksel 2 AFG -  
14.30 Neerkandia 1 - Sterksel 1 AFG -  

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 9/3/2019
10:00 Sterksel JO10-1 - SV Valkesnwaard JO10-3 6 - 9
10:30 Sterksel JO9-1 - DOSL JO9-3 13 - 4
10:30 Sterksel JO7-1 - DOSL JO7-1G 5 - 18
Zondag 10/3/2019
12.00 Sterksel 2 - Unitas 59 11 1 - 8
14.30 Sterksel 1 - SSE 1 0 - 8

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zondag 24/2/2019
11.00 Sterksel 2 - UNA 8 1 - 5
14.30 Sterksel 1 - DOSL 1 0 - 7

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 16/2/2019
11:15 Sterksel JO11-1 - Geldrop JO11-2 4 - 8
10:00 Sterksel JO10-1 - Terlo JO10-1 2 - 4
10:30 Sterksel JO9-1 - DVS JO9-2 5 - 2
10:30 Sterksel JO7-1 - Geldrop JO7-2 6 - 17
Zondag 17/2/2019
12.30 Tongelre 4 - Sterksel 2 7 - 0
14.30 RKESV 1 - Sterksel 1 7 - 0

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 9/2/2019
11:15 FC Cranendock JO11-1 - Sterksel JO11-1 3 - 4
10:30 Maarheeze JO10-1 - Sterksel JO10-1 7 - 0
09.30 FC Cranendonck JO9-1 - Sterksel JO9-1 7   3
09:00 SV Unitas 59 JO7-3 - Sterksel JO7-1   -  
Zondag 10/2/2019
12.00 Sterksel 2 - DOSL 7 AFG -  
14.30 Sterksel 1 - Lierop 1 AFG -  

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zondag 3/2/2019
10.30 BES 2 - Sterksel 2 9 - 1
14.30 FC Oda 1 - Sterksel 1 AFG -  

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zondag 27/1/2019
12.00 Sterksel 2 - UNA 8 AFG -  
14.30 Sterksel 1 - SSE 1 AFG -  

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zondag 20/1/2019
12.00 EFC 10 - Sterksel 2 AFG -  
14.30 Sterksel 1 - ONDO 1 0 - 5

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 15/12/2018
10:30 Maarheeze JO11-1G - Sterksel JO11-1 0 - 0
10:30 Sterksel JO7-1 - Geldropl JO7-1 AFG -  
Zondag 9/12/2018
12.00 EFC 10 - Sterksel 2 AFG -  
14.00 RKMSV 1 - Sterksel 1 AFG -  

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 8/12/2018
10:30 Maarheeze JO11-1G - Sterksel JO11-1 AFG -  
11:00 DOSL JO10-1 - Sterksel JO10-1 0 - 7
10:30 Hapert JO9-1 - Sterksel JO9-1 8 - 2
10:30 Sterksel JO7-1 - Geldropl JO7-1 AFG -  
Zondag 9/12/2018
12.00 Sterksel 2 - UNA 8 AFG -  
14.00 Sterksel 1 - DESM 1 AFG -  

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 30/11/2018 Locatie Sportpark Hemelrasten - Sterksel
19.30 Sterksel VR18+1 - RKVVO VR18+1 0 - 4
20.00 BES  VR18+1 - Sterksel VR18+1 0 - 2
20.30 Sterksel VR18+1 - De Valk VR18+1 1 - 2
Zaterdag 1/12/2018
11.00 Sterksel JO11-1 - RKSV Nuene JO11-3 5 - 4
10.00 Sterksel JO10-1   Tivoli JO10-1 4 - 5
10.30 Sterksel JO9-1 - Gestel JO9-1 8 - 2
Zondag 2/12/2018
10.30 BES 2 - Sterksel 2 AFG -  
14.30 RKSVO 1 - Sterksel 1 AFG -  

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 24/11/2018
11.00 Sterksel JO11-1 - SV Budel JO11-2 7 - 2
10.00 Sterksel JO10-1 - Tongelre JO10-1 11 - 8
10.30 Steerksel JO9-1 - Dommelen JO9-1 3 - 3
10.30 Sterksel JO7-1 - DOSL JO7-1G   -  
Zondag 25/11/2018
10.00 Budel 7 - Sterksel 2 1 - 5
14.30 Sterksel 1 - FC Cranendonck 1 0 - 10

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 17/11/2018
10:30 DVS JO11-2 - Sterksel JO11-1 1 - 3
10:15 sv Valkenswaard JO10-5G - Sterksel JO10-1 3 - 7
10:30 De Raven JO9-1 - Sterksel JO9-1 6 - 7
Zondag 18/11/2018
12.00 Sterksel 2 - RKSV Heeze 10 4 - 2
14.30 Sterksel 1 - FC ODA 1 0 - 5

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 10/11/2018
11:00 Sterksel JO11-1 - Braakhuizen JO11-1 10 - 3
10:00 Sterksel JO10-1 - Maarheeze JO10-2 12 - 2
10:30 Sterksel JO9-1 - Marvilde JO9-1 5 - 4
10:30 Sterksel JO7-1 - DBS JO7-2 2 - 5
Zondag 11/11/2018
12.00 Unitas 59 11 - Sterksel 2 3 - 0

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 2/11/2018 Locatie Sportpark Heikant - Veldhoven
19.30 Sterksel VR18+1 - BES VR18+1   -  
20.00 Sterksel  VR18+1 - De Valk VR18+1 1 - 2
20.30 RKVVO VR18+1 - Sterksel VR18+1 3 - 0
Vrijdag 2/11/2018 Locatie Sportpark Het Valkennest  - Valkenswaard
19.30 Nieuw Woensel 35+1 - Sterksel 35+1 6 - 0
20.00 Sterksel 35+1 - De Valk 35+1 1 - 5
20.30 BES 35+1 - Sterksel 35+1 3 - 0
Zaterdag 3/11/2018
11.00 RPC JO11-3 - Sterksel JO11-1 2 - 9
10.00 DVS JO10-3G   Sterksel JO10-1 4 - 11
10.30 Reusel Sport JO9-2 - Sterksel JO9-1 0 - 8
10.30 Waalre JO7-1 - Sterksel JO7-1 4 - 3
Zondag 4/11/2018
12.00 Sterksel 2 - Pusphaira 5   -  
14.30 SSE 1 - Sterksel 1   -  

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 27/10/2018
11:00 Sterksel JO11-1 - RKSV Heeze JO11-2 7 - 1
10:00 Sterksel JO10-1 - Nuenen JO10-1 21 - 4
10:30 Sterksel JO9-1 - Bergeijk JO9-1 3 - 6
10:30 Sterksel JO7-1 - RPC JO7-1 3 - 20
Zondag 28/10/2018
12.00 Steensel 5 - Sterksel 2 3 - 1
14.30 Sterksel 1 - Neerkandia 1 0 - 6

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 20/10/2018
10:00 Sterksel JO10-1 - RKSV Heeze JO10-3 6 - 4
Zondag 21/10/2018
14.30 DOSL 1 - Sterksel 1 10 - 0

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 13/10/2018
11:15 FC Cranendonck JO11 - Sterksel JO11-1 6 - 5
09:00 Dommelen JO10-4 - Sterksel JO10-1   -  
08:45 SV Budel JO9-2 - Sterksel JO9-1   -  
09:00 Unitas JO7-2 - Sterksel JO7-1   -  
Zondag 14/10/2018
12.00 Sterksel 2 - Rood Wit  67/plus  3 0 - 3
14.30 Sterksel 1 - Altweerterheide 1 0 - 4

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 5/10/2018 Locatie Sportpark de Brug - Borkel en Schaft
19.30 Sterksel VR18+1 - De Valk VR18+1 1 - 0
20.00 Sterksel  VR18+1 - RKVVO VR18+1 0 - 2
20.30 BES VR18+1 - Sterksel VR18+1 1 - 0
Vrijdag 5/10/2018 Locatie Sportpark De Hemelrasten - Sterksel
19.30 Sterksel 35+1 -  De Valk 35+1 0 - 3
20.00 BES 35+1 - Sterksel 35+1 3 - 2
20.30 Sterksel 35+1 - Nieuw Woensel 35+1 0 - 2
Zaterdag 6/10/2018
11.00 Sterksel JO11-1 - Waalre JO11-1 10 - 4
10.00 Sterksel JO10-1   SBC JO10-5 5 - 11
10.30 Sterksel JO9-1 - UNA JO9-1 14 - 2
10.30 Sterksel JO7-1 - DBS JO7-1 4 - 28
Zondag 7/10/2018
12.00 EFC 5 - Sterksel 2 AFG -  
14.00 Maarheeze 1 - Sterksel 1 9 - 0

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 28/9/2018 Locatie Sportpark ‘t bokt - Eindhoven
19.30 BES 35+1 - Sterksel 35+1  3 - 1
20.00 Sterksel 35+1 - Nieuw Woensel 35+1 2 - 5
20.30 De Valk 35+1 - Sterksel 35+1 6 - 1
Zaterdag 29/9/2018
10.15 Waalre JO10-2 - Sterksel JO10-1 7 - 8
09.30 FC Cranendonck JO9-1 - Sterksel JO9-1 5 - 3
09.30 De Valk JO7-1 - Sterksel JO7-1 13 - 4
Zondag 30/9/2018
12.00 Sterksel 2 - Tongelre 4 1 - 6
14.30 Sterksel 1 - RKESV  1 0 - 7

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 22/9/2018
10:00 Sterksel JO10-1 - Gessel JO10-1 15 - 5
10:30 Sterksel JO9-1 - EFC JO9-2   -  
10:30 Sterksel JO7-1 - Heeze JO7-1 0 - 4
Zondag 23/9/2018
12.00 DOSL 5 - Sterksel 2 2 - 3
14.30 Lierop 1 - Sterksel 1 3 - 0

 

Tijd

B E K E R C O M P E T I T I E

Uitslag

Zondag 2/9/2018
14.30 Sterksel 1 - vv Acht 1 2 - 10
Zondag  9/9/2018
14.30 Tivoli 1 - Sterksel 1 10 - 0
Zondag 16/9/2018
14.30 de Weebosch 1 - Sterksel 1 1 - 1

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 14/9/2018 Locatie Sportpark de Brug - Borkel en Schaft
19.30 Nieuw Woensel 35+1 - Sterksel 35+1  1 - 2
20.00 Sterksel 35+1 - BES 35+1 0 - 1
20.30 De Valk 35+1 - Sterksel 35+1 3 - 0
Vrijdag 14/9/2018 - Locatie Sportpark Het Valkennest - Valkenswaard
19.30 Sterksel VR18+1 - BES VR18+1 0 - 0
20.00 Sterksel VR18+1 - RKVVO VR18+1 1 - 3
20.30 de Valk VR18+1 - Sterksel VR18+1 2 - 1
Zaterdag 15/9/2018
10.00 UNA JO7-1G - Sterksel  JO7-1   -